Ако използвам тостера си повече от веднъж наведнъж, хлябът ще изгори по-бързо. Защо така?

"Повечето тостери работят с нагревателен елемент. Когато тостерът се използва за първи път, той трябва да се загрее от стайна температура. Когато веднага след това се препече още хляб, нагревателният елемент вече е горещ и хлябът се препича по-бързо."

Това беше полезно (205)

Dineke Huijser-Duinkerken 27-11-2023
De Longhi CTOV 2103
Хлябът винаги гори, независимо от настройката...

отговор | Това беше полезно (14)(Преведено от Google)
Dineke Huijser-Duinkerken 27-11-2023
De Longhi CTOV 2103
Хлябът винаги гори, на всякаква настройка и дори от студ

Това беше полезно (12)(Преведено от Google)
Trevor 16-05-2024
Silvercrest IAN 305821
Как мога да сваля капака, за да проверя веригите?

отговор | Това беше полезно (11)(Преведено от Google)
Ute Chapple 14-01-2026
Toaster Russel Hobs 18502-56
Мига, но не препича. Къде е проблемът?

отговор | Това беше полезно (1)(Преведено от Google)