Кое е най-доброто място за метеорологична станция и нейните сензори?
"Самата метеорологична станция се поставя вътре и трябва да се държи далеч от източници на топлина като кухня, прозорци или електрически уреди. Отделен сензор за външна температура трябва да се постави на сянка и поне на 1,25 m над земята. Сензорът за дъжд трябва да бъде поставен на открито място, където винаги може да събира дъжд. Сензорът за вятър трябва да се постави и на открито място, където има препятствия, влияещи на вятъра."
Това беше полезно (394)
Mirco cailotto 28-12-2024
Nedis west 403bk
отговор | Това беше полезно (28)
Nedis west 403bk
отговор | Това беше полезно (28)
Sap 02-06-2024
auriol IAN 427197_2301
отговор | Това беше полезно (16)
auriol IAN 427197_2301
отговор | Това беше полезно (16)
Damjana Bogataj 14-02-2026
Livarno IAN 500471_2504
отговор | Това беше полезно (2)
Livarno IAN 500471_2504
отговор | Това беше полезно (2)
Mirco cailotto 28-12-2024
Nedis west 403bk
отговор | Това беше полезно (2)
Nedis west 403bk
отговор | Това беше полезно (2)


Auriol vejrstation
отговор | Това беше полезно (39)(Преведено от Google)