Кое е най-доброто място за метеорологична станция и нейните сензори?

"Самата метеорологична станция се поставя вътре и трябва да се държи далеч от източници на топлина като кухня, прозорци или електрически уреди. Отделен сензор за външна температура трябва да се постави на сянка и поне на 1,25 m над земята. Сензорът за дъжд трябва да бъде поставен на открито място, където винаги може да събира дъжд. Сензорът за вятър трябва да се постави и на открито място, където има препятствия, влияещи на вятъра."

Това беше полезно (394)

Vivi jen 14-12-2023
Auriol vejrstation
Здравейте, датчикът дали да е на закрито или на открито (и може ли да издържи на открито) Зададох моя град, но все още показва грешна външна температура. (Иън: 498288_2204)

отговор | Това беше полезно (39)(Преведено от Google)
Mirco cailotto 28-12-2024
Nedis west 403bk
Всичко работи, но не виждам външната температура

отговор | Това беше полезно (28)(Преведено от Google)
Sap 02-06-2024
auriol IAN 427197_2301
Добро утро. Току-що купих метеорологичната станция, имам ръководството за бърз старт, но много информация липсва. Как да коригирате отдела или града? Благодаря ви за отговора. на Ваше разположение

отговор | Това беше полезно (16)(Преведено от Google)
Damjana Bogataj 14-02-2026
Livarno IAN 500471_2504
Вътрешното тяло на станцията бипка много силно всяка минута. Как мога да заглуша това?

отговор | Това беше полезно (2)(Преведено от Google)
Mirco cailotto 28-12-2024
Nedis west 403bk
Кой може да ми помогне или да ми каже нещо

отговор | Това беше полезно (2)(Преведено от Google)