Купих нов фризер, мога ли да го включа веднага?

"Не, фризерът трябва да престои в изправено положение поне 4 часа, преди да може да бъде включен. Това е така, защото охлаждащата течност трябва да се утаи."

Това беше полезно (812)

Marco Costa 24-04-2024
DAYA DCP100SH4WF1
Добро утро, нормално ли е фризерната ракла да стои включена десет минути и след десет минути да се изключва и включва отново? Благодаря ти

отговор | Това беше полезно (34)(Преведено от Google)
Percy Åkerström 27-11-2025
Wasco 31LHVID
Малък фризер, но за мен е добър. Включих кабела, но той е напълно безшумен, не знам дали е включен или изключен, няма ли светлина, която да показва, че свети?

отговор | Това беше полезно (10)(Преведено от Google)
MARTI DUHANIČ 22-03-2025
GORENJE FN619EAXL6
Моля, обяснете защо не се показва температура на дисплея на вратата. Zmzolec е включен. Моля за отговор. Поздрави Мартин Духанич

отговор | Това беше полезно (10)(Преведено от Google)
Lubica Hroncová 03-06-2025
GORENJE ADVANCED FN 619DAXL6
Днес бях доставен във фризера на горната марка, питам защо Инструкциите за употреба не са прикачени. Инструкциите трябва да бъдат прикачени както при Други уреди, а също и в словашки имам проблем да поставя фризера в движение без инструкции. Би било подходящо да си спомнят по -възрастните хора, които нямат достъп до информация. Хрокова

отговор | Това беше полезно (4)(Преведено от Google)
Raati-Masa 20-10-2025
Uusi FB 3191 gram arkkupakastin
Първо стартиране днес. Всичко останало работи, но засмукването на капака" не работи. Херметичност. Помпата не стартира. Благодаря за помощта на предния пирон

отговор | Това беше полезно (1)(Преведено от Google)
burguiere 20-10-2025
liebher
След 36-часово изключване не мога да включа отново фризера си. Как да го направя?

Това беше полезно (7)(Преведено от Google)