Моята микровълнова фурна продължава да издава шум, дори след като свърши. Това нормално ли е?

"Да, това е нормален звук. Вентилаторът охлажда микровълновата след употреба. Продължителността зависи от това колко време е работила микровълновата."

Това беше полезно (1176)

大川 孝雄 06-07-2024
日立電子レンジmro-ms7
Досега охлаждащият вентилатор работеше само когато продуктът е бил използван дълго време, но наскоро охлаждащият вентилатор започна да работи дори ако продуктът се използва за кратък период от време. Нещо не е наред ли? Моля те кажи ми.

отговор | Това беше полезно (74)(Преведено от Google)
Németh Dorka 05-11-2023
AEG MFD2025S-M
Микровълновата често издава странен тракащ звук, когато не се използва, при затворена врата, нещо като когато изгори крушка. Какъв може да е проблемът? Може ли да се използва така?

отговор | Това беше полезно (48)(Преведено от Google)
Bo A. R. Edlund 13-10-2025
Blomberg MKE3143Z, Inbyggnadsmikro
Опитах се да използва фурната за загряване на тънки палачинки, които бяха положени върху чиния и поставени във фурната. Над палачинките беше поставен пластмасов капак (който е бил използван в по -стара микровълнова печка) и фурната е стартирана. След около 3 минути отопление, горната "изчезна" изчезна върху пластмасовия капак и се появи голяма дупка, така че всичко беше прекъснато и палачинките бяха хвърлени! Въпроси: 1. Не трябва ли да използвате пластмасови капачки в този микро? 2. Как да След това да загреете около 200 g тънки палачинки?

отговор | Това беше полезно (2)(Преведено от Google)
山内 寛男 06-11-2024
mro‐sf6
Дори ако го използвате за около минута, дисплеят за охлаждане ще се появи и няма да можете да го използвате известно време. Има ли проблем с това как го използвам?

отговор | Това беше полезно (2)(Преведено от Google)
JUAN NOGUERA ASENJO 13-12-2025
WHIRPOO MCP346/SL
Добър ден: Преди няколко дни купих микровълновата фурна Whirlpool MCP346/SL в El Corte Ingles и от първия ден, след като веднъж я инсталирах правилно при нагряване на чаша кафе с мляко, виждам, че фурната издава много шум. Не знам дали е чинията или чашата за кафе, но е нормално да съм поставил идеално и опората, и чинията. Има моменти, когато не звучи и други със силен шум, моля, как мога да разреша този случай, благодаря ви много.

отговор | Това беше полезно (1)(Преведено от Google)