В хладилника ми има конденз, защо е така?

"Може да има няколко причини. Уплътнението на вратата може да е дефектно, позволявайки външния въздух да влезе в хладилника. Също така е възможно хладилникът да не е нивелиран, което да попречи на вратата да се затвори правилно. Друга причина е голяма разлика между температурата вътре в хладилника и навън, докато вратата се отваря често."

Това беше полезно (866)

Kádár Mihály 03-04-2024
Sharp SJ-420NBE
Често в хладилника се кондензира толкова много вода, че се разлива по пода. Последно е размразено преди месец и оттогава е повторено няколко пъти. Каква може да е причината и какво да правя?

отговор | Това беше полезно (86)(Преведено от Google)
이준수 31-01-2024
FR-C36PLS
От вътрешната страна на хладилника се образува лед. Водата кондензира и капе по дъното на рафта. Защо е така? В Q/A видях отговор, който казва, че това е защото уплътнението е слабо и вратата не се затваря правилно. Питам, защото не мисля, че в моя случай е проблем с гарнитурата. Мога ли да получа ръководството за употреба на моя хладилник? [email protected] Моля.

отговор | Това беше полезно (60)(Преведено от Google)
Amaranre gennaro 09-10-2024
Zoppas HZTF-541NH2XEO
На дъното на хладилника се образува конденз, можете ли да ми дадете съвет или ръководство? благодаря

отговор | Това беше полезно (51)(Преведено от Google)
Samuel Torres 19-07-2024
Kenmore modelo 106.51769511
Имам нужда от ръководство, за да се опитам да разреша проблема с водата, която се натрупва в долната част на хладилника и излиза на пода. Моят имейл е [email protected]

отговор | Това беше полезно (37)(Преведено от Google)
Alessandro gulizia 15-01-2025
Lg GR-S3920UCA ALSOITL
Във фризерното отделение се образува като скреж навсякъде. Трябва ли да се обадя за помощ? [email protected]

отговор | Това беше полезно (19)(Преведено от Google)
frasconi fernando 19-05-2025
rex elettrolux rna38970c
Как така ледът се образува в ъгъл над чекмеджето.

отговор | Това беше полезно (13)(Преведено от Google)
Leonardo Durao 01-10-2024
Orc 660 X orima
Електронното управление на вратата на фризера вече не работи. Не мога да отстраня лед или да проверя температурата на хладилника или фризера.

отговор | Това беше полезно (10)(Преведено от Google)
german 07-12-2025
Electrolux dw50x
Слана и вода се образуват вътре в хладилника и падат през дъното и върху пода пред хладилника. Фризера работи перфектно, проблема е долу. Трябва ми ръководството, за да знам кой датчик да сменя. благодаря

отговор | Това беше полезно (8)(Преведено от Google)
Pedro da silva tati 16-04-2025
Toshiba GR-NF415V6L
MEU хладилник/Congelador Não esta estabilizar o Ръчно estas semper voltar no h Окето Devo Fazer Precisionou Ajuda

отговор | Това беше полезно (1)(Преведено от Google)
Johannes Wijbenga 10-06-2026
Polar GL 457-E-02 21283753
Можете ли да ми предоставите техническо ръководство за разрешаване на проблем с оттичането на конденза. Моля, изпратете информация на [email protected]

отговор | Това беше полезно (0)(Преведено от Google)
Johannes Wijbenga 10-06-2026
Polar GL 457-E-02 21283753
Можете ли да ми предоставите техническо ръководство за разрешаване на проблем с оттичането на конденза. Моля, изпратете информация на [email protected]

отговор | Това беше полезно (0)(Преведено от Google)